Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Armas Vaba Eesti Sõna peatoimetaja, Kärt Ulman

 

Mul on teiega kana kitkuda. 19 juuni ajalehes, lehekülg #3 teie kirjutate, et noortel ei piisa enam eesti keele oskust lehe lugemiseks. Ma olen siin maal sündinud ja üleskasvanud. Täienduskoolis ja ka Metsaülikoolis käinud. Minu eesti keel võib olla ei ole samal tasemel kui teil, aga teie väljendus ei vasta tõele. Siiralt loodan näha seda trükis.

 

Õpetaja William Ilves
Troy, New York

 

Tere õpetaja William Ilves,

 

mul on siiralt hea meel näha teie lugejakirja, sest isegi kui te olete meeldiv erand, näitab see, et meie lehte loevad siiski ka nooremad inimesed.
Aitäh teile vastukaja eest ja see teeks mulle tegelikult suurt rõõmu, kui minu väide kohalike noorte eestlaste keeleoskuse kohta ei osutuks tõeseks.


Te võiksite oma lugu ka VES lugejatega jagada, kuidas teil kui noorel inimesel õnnestus eesti keel omandada ja säilitada. Seda oleks kindlasti huvitav lugeda nii teistel 30-40-aastastel kui vanematelgi.


Oleksime ka väga tänulikud, kui te meie lehele kaastööd tahaksite teha ja kasvõi mõnikord meile oma kodukoha sündmustest eestikeelseid artikleid läkitaksite.

 

Tervitades,

 

Kärt Ulman
Toimetaja

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo