Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

lakewood talgud 2014Fotol esireas lapsed, nende taga neljas paremalt Lakewoodi Eesti Ühingu esimees Erik Must, kuues paremalt Lakewoodi Eesti Kooli juhataja Külli Rannamäe ning teine vasakult peakokk Ülle Saluri.   Foto: Liisa-Mai Karuks

 

 

Üle 30 vabatahtliku talgulise kogunes Lakewoodi Eesti Majja laupäeval, 5. aprillil.

 

Lakewoodi Eesti Kooli lapsed koos oma juhataja Külli Rannamäe ja õpetajatega olid tulnud oma maja suvekorda panema. Kaasas oli ka üks leedulane, sest Lakewoodi Eesti Majas tegutseb ka Leedu kool. Eesti Kooli lapsed töötasid Liisa-Mai Karuksi juhtimisel. Tõhusalt rehitsesid lapsed kuivanud lehti ja istutasid kevadlilli. Ka teised talgulised rehitsesid ja trimmisid puid. Suurel maaalal jätkus tegevust kõikidele. Maja katuserennid vajasid puhastamist, puud vajasid pügamist ning prügi vajas ära viimist. Kõigile tehti rõõmsalt ja heas koostöös.

 

Maja sees puhastas noor Marissa Karuks tolmuimejaga lakke tekkinud tolmu ja ämblikuvõrgud ning vahetas vajaduse korral ka pirnid. Köögi sahtlid, riiulid ja külmkapid puhastati Ellen Tehve, Ingrid Karuksi, Imbi Sepa ja mitme teise abilisega.  Puhastatud köögis keedeti valmis Ülle Saluri ja abiks olnute Imbi, Dorothea, Luule ning teistega koos maitsev frikadellisupp ja valmistati mitmeid teisi hõrgutisi ja kooke.


Päeva lõpul oli maja ja maja ümbrus päris korras, kuid metsa all ja telkimise kohtadel on ikka veel rehitsemist vaja. Selleks otsustati korraldada jätkutalgud 31. mail kella 9-st alates. Ilusaid fotosid talgupäevast võib leida eesti maja Facebooki leheküljelt aadressil: https://www.facebook.com/lakewood.estonianhousehttps://www.facebook.com/lakewood.estonianhouse.

 

Tekst Ülle Saluri andmetel

Airi Vaga

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo