Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

anu tali

Anu Tali koos Ants ja Aino Tomsoniga – tagaplaanil lõbutseb Ray Chen, kes esines kontserdil viiulisolistina. Pilt on võetud Joseph McKenna poolt, kes on Sarasota orkestri president & CEO.

 

22. veebruaril korraldas Sarasota Sümfooniaorkester  auväärse tervitus-õhtusöögi oma uue ja andeka muusikadirektori, eestlanna Anu Tali auks!

 

 

Kutsutuid oli üle 250. Peale eeskujulikku õhtusööki toimus suurepärane kontsert. Orkester esitas Prokofjevi, Mozarti ja Sibeliuse sümfooniaid.

 

Lisapalaks valis Anu Tali Heino Elleri “Kodumaise viisi” Eesti Vabariigi 96. aastapäeva auks, mida ta teatas ka rahvale!

 

Publik võttis esituse vastu 4 minutise ovatsiooniga.  Peale konserti jätkus pidu magustoitudega jazzmuusika saatel. Pidu kestis hilisõhtuni.

 

Ants Tomson

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo