Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

President Toomas Hendrik Ilves sai Washingtonis NDI (National Democratic Institute)iga aastase demokraatia auhinna, mis seekord jagati kodanikuühiskonna ja innovatsiooni edendajatele.

 

President Ilvesele antakse auhind e-riigi ja digitaalse kodanikuühiskonna edendamise eest.

 

NDI on mittetulunduslik organisatsioon, mille eesmärk on toetada ja tugevdada demokraatlikke institutsioone kogu maailmas ning kutsuda üles kodanike kaasamisele, avatusele ja vastutavale valitsemisele. NDI tähistas 10. detsembril oma 30. aastapäeva ning on töötanud koos partneritega 130 riigist.

 

Eesti riigipea kohtus Washingtonis USA endise välisministri Madeleine Albright’iga ja osales koos temaga videopöördumises, milles nad tervitavad osalejaid Eesti Inimõiguste Instituudi poolt korraldataval ÜRO Inimõiguste päevale pühendatud inimõiguste konverentsil.

 

Samuti kohtus Eesti riigipea kodanikevabadusi edendava mõttekoja Freedom House'i presidendi David Krameriga ja USA välisministeeriumi küberküsimuste koordinaatori Christopher Painteriga.

 

President Ilves andis Washingtonis ka üle Kotkaristi I klassi teenetmärgi, mille ta annetas 2010. aasta iseseisvuspäeva eel USA erukindral Bantz John Craddock’ile, NATO Euroopa liitlasvägede ülemjuhatajale 2006-2009.

 

VES/VPK

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo