Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

46 veebileht

vabaeestisona.com

 

Vaba Eesti Sõnal on olnud oma veebileht juba üle kümne aasta, et meie lehes ilmunud uudiseid ja arvamusi saaks lugeda ka nooremad põlvkonnad, kes paberlehti enam ei telli. Kuna kõik arvutimaailmas toimuv on pidevas kiires muutumises, on tulnud ka veebilehte mitmeid kordi uuendada.

 

Alates selle aasta septembrist on veebilehel www.vabaeestisona.com uus kujundus, mille tegi Brian Lind ja nüüd on artiklite juures ka pildid. Kellel on arvuti kodus olemas, minge meie veebilehele ja vaadake, kui ilusaid pilte on seal Eestist ja USA eestlastest!

 

Lisaks on eraldi fotogalerii ja videote lehekülg.  Paberlehe ruum on piiratud ja enamasti saame sündmusest vaid ühe pildi avaldada. Veebilehel ruumipuudust ei ole, saame sinna teha terveid pildigaleriisid. Avaldame hea meelega oma leheküljel fotosid ja videosid eestlaste kokkusaamistest, kontserditest, pidudest ja muudest üritustest USA-s. Fotod palume  saata meiliaadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või postiga.  Suuremad fotod saab üles laadida meie serverisse. Fotode juurde palun kirjutage ka nimed ja selgitused (kes on pildil, kes on fotode autor ja mis sündmust pildistati.)

 

Kuna ajalehel Vaba Eesti Sõna on tulemas juubel – järgmisel aastal möödub 65 aastat lehe esimese numbri ilmumisest, oleme väga huvitatud fotodest, kus on näha meie lehte ja lehe ilmumisega seotud inimesi. Eriti huvitavad meid vanad fotod. Kui teil on kodus meie ajalehega seotud fotosid, palun skaneerige need ja saatke meie e-mailile või saatke paberfotod postiga. Kõik postiga tulnud paberfotod skaneerime ja tagastame teile. Samuti palun saatke meile meie lehega seotud mälestusi, mida võiks lehes avaldada.

 

Kui teil on huvitavaid videoid eestlaste kokkusaamistest USA-s, mida soovite teistele näidata, palun võtke meiega ühendust, et saaksime kokku leppida, kuidas neid meie serverisse laadida.
Veebilehel asuvaid artikleid saab nüüd ka kommenteerida. Kui teil tekib seoses loetuga mõtteid või vastuväiteid, saate iga artikli all oma arvamust avaldada. Usume, et meie lehe lugejad on viisakad ja haritud ning kommentaarides ei kasutata ebasobivaid sõnu.  Jätame endale õiguse solvavad ja ebasobivad kommentaarid kustutada.

 

Uuendusena saab veebilehel avaldada kuulutusi, kui soovite midagi osta-müüa, vahetada või ka tasuta ära anda. Ka tööotsimise ja –pakkumise kuulutuste avaldamine on teretulnud. Kuulutusele on võimalik lisada ka pilt. Novembris avaldame veebilehel erakuulutused tasuta ja detsembris poole hinnaga! Mälestus- ja leinakuulutusi me veebilehel ei avalda. Paberlehes ilmuvad kuulutused on endiselt tasulised.

 

Nüüd leiate meie veebilehelt kalendri, kus on päevade kaupa kirjas, millised eestlastega seotud üritused USA-s toimuvad. Kui te ei leia kalendrist infot mõne ürituse kohta, mida te teate tulemas olevat ning mis võiks huvi pakkuda kõigile ümbruskonna eestlastele ja Eesti-sõpradele, palun helistage meile või saatke e-mail. Uurime järgi, millal ja kus midagi toimub ja paneme sündmused kalendrisse.

 

Alustasime veebilehel toiduretseptide avaldamist. Kui teil on häid eestipäraste toitude retsepte, mida teie peredes on põlvkondade viisi edasi antud või mille olete ise välja mõelnud ja te sooviksite seda ka teistega jagada, siis nüüd on selleks võimalus. Saatke retsept meile kas postiga, faksile (212) 689-2939  või e-mailile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Tore, kui saate toidust ka foto meile saata.

 

Endiselt leiate meie veebilehelt USA-s asuvate eesti organisatsioonide kontaktandmed. Kui need andmed vajavad uuendamist või märkate, et neis on vigu või mõni organisatsioon puudub, palun andke sellest meile teada.
USA-s asuvate eesti koguduste jumalateenistuste toimumise ajad on meie veebilehel olemas nagu varemgi. Et sealne info oleks värske ja õige, palun teatage muudatustest meile kohe.
Oleme viimastel aastatel saanud paljudelt lehetellijatelt toetusi. Suur-suur tänu teile, et olete aidanud meie lehel edasi kesta! Toetajate nimekirja alates 2011. aastast saab veebilehelt vaadata. Kui te ei soovi, et teie nimi on internetis näha, palun teatage seda meile, saame selle nimekirjast eemaldada.

 

Uued artiklid paneme veebilehele nädala või kahe jooksul  peale paberlehe ilmumist ja neid saab lugeda tasuta. Nii et paberlehe tellijad saavad artikleid lugeda enne, kui need veebilehes ilmuvad.

 

Neil, kes ei soovi endale paberlehte koju tellida, aga soovivad igal nädalal värsket lehte lugeda, on võimalus tellida ainult internetis ilmuv pdf-versioon (tellimine aastaks maksab $50). Tellija saab omale kasutajanime ja parooli ning lehele sisse logides saab enda arvutisse alla laadida meie lehe kõige värskema numbri. Samuti on arhiivis olemas ja kättesaadavad vanemad ajalehed. Uue pdf-i paneme veebilehele üles igal neljapäeva õhtul, kui uus leht on trükki läinud. Seega esimesena on värkelt ilmuvat lehte võimalus näha just pdf-i tellijatel.

 

Lisaks ajelehele on meil internetis ka raamatupood store.vabaeestisona.com. Meie poes on kaupade nimekirjas umbes tuhat erinevat artiklit. Ajalehes saame avaldada ainult uuemate raamatute tutvustused. Veebipoest leiate kõigi saadaolevate kaupade nimekirja ja tutvustused koos piltidega.

 

Tutvustage meie veebilehte ja internetipoodi oma lastele ja lastelastele, et ka nemad oleks kursis USA eestlaste tegemistega ja uudistega Eestist ning teaksid, kust leida eestikeelseid ja eestiteemalisi raamatuid ja kinke.
Kohtumiseni veebilehel!

 

46 siiri

 

Siiri Lind
VES veebilehe toimetaja

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo