Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

46 lounaflorida1

Lapsed “muusikalist tooli" mängimas.     Fotod: Monica Kallas

 

Perepiknik toimus West Palm Beachis, Okeeheelee pargis Osceola paviljonis.

 

Piknikule tuli üle 80 inimese, s.h. 14 last. Külalisi saabus Miamist Orlandoni. Osavõtjaid oli ka Florida Läänekaldalt. Samuti oli palju külalisi Eestist. Mõned neist olid tulnud Floridasse puhkama, teised jälle tööülesandel või äri tegema.
Kahjuks on kohaliku vanema eestlaskonna read juba hõrenemas, aga rõõmu teeb see, et uusi ja noori on arvukalt juurde tulemas.

 

Kogu peo organiseerimise ja ettevalmistuse raskus oli suures osas Arno ja Evi  Kallase ning Maire Riisma õlgadel. Samuti tegi suure töö ära Terje Van Schaik, kes valmistas väga rikkaliku peolaua. Teda abistasid veel Monika ja Evi Kallas.
Heiki Parts leidis meile suurepärase peojuhi Kaie Latterneri Läänekalda Floridast. Peojuht oli ette valmistanud laululehed tuntud  eesti lauludega ja kogu seltskond laulis aktiivselt kaasa Kaie akordioni saatel. Kaie ergutas külalisi ka füüsiliste harjutustega, pannes neid kükke tegema Larentsiust lauldes.

 

Laste jaoks oli see päev tõeliselt tore, sest tegevust  jätkus kogu päevaks. Peojuht organiseeris nendele "muusikalise tooli" mängu, mis lastele väga meeldis. Sellele järgnes köievedu, kus võistkonnad vahelduva eduga esinesid. Lisaks on paviljoni juures veel laste mänguväljak. Seal kestis lõbus mäng peo lõpuni.

 

Piknik toimus suurepärases meeleolus ja usun, et iga külaline leidis mõne unustatud või uue sõbra või tuttava ja jäi rahule toreda üritusega. Meie juhatus tänab kõiki osavõtjaid ja soovib kõigile tere tulemast meie järgmistele üritustele.

 

Helvi Inno

 

46 louna florida

 

Peojuht Kaie Põhi-Latterner ja seltsi laekur Maire Riisma lastele maiustusi jagamas.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo