Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

2. mai 2013 oli ajalooline päev, sest kunagi enne ei ole Eesti Kaitseväe juhataja ametlikku visiiti ÜROsse teinud. Oma esimese visiidi käigus kohtus Kaitseväe juhataja Riho Terras rahuvalve osakonnas (UN Peacekeeping) ÜRO peasekretäri Ban Ki-mooni sõjalise nõuniku kindral Babakar Gaye’ga, õigusriikluse ja julgeolekuinstitutsioonide abipeasekretär Dmitri Titovi, rahuvalveoperatsioonide abipeasekretäri Edmond Mulet’ ja operatsioonide toetuse asepeasekretäri Ameerah Haq’iga.  Eesti põhisõnum on see, et viimase 20 aastaga oleme saanud kogemusi rahuoperatsioonidel osaledes ning meil on soov ning valmiolek veelgi enam ÜRO missioonidesse panustada. Loodetavasti saab see ka teoks  ohvitseride ning spetsialistide saatmisega järgmisel 2-3 aastal. Rahuvalvesse vajatakse lisajõude, see oli ÜRO-poolne sõnum. Maailm on poliitilisi pingeid täis. Konfliktikoldeid lisandub pea iga nädal ja seega suureneb riikide arv, kus rahuvalvajate sekkumist on vaja.    Anne McCullom  

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo