Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Lisa Rebane Ewanchyna, kes on maahoki treener Lawrenceville’is,  NJ, saavutas hiljuti suure tunnustuse ajalehelt “The Trenton (NJ) Times”. Ajaleht omistas talle tiitli  “2012 Prep School Coach of the Year”. See on juba teine kord viimase viie aasta jooksul, kus Lisa on saanud selle auhinna. Viimasel hooajal tema naiskond saavutas rekordina 17-4 tulemuse, võites Mercer (NJ) County, the Mid Atlantic Prep League ja New Jersey Prep A State meistrivõistlused. Lisa Rebane Ewanchyna on lisaks Lawrenceville’i kooli lacrosse spordiala treener ning õpilaskonna abidekaan. Hariduse sai Lisa Princeton’i ülikoolis, kus ta võitis mitmeid auhindu nii maahoki kui lacrosse aladel. Seal oli tal mõlemas spordiharus  tiitliks  “First Team All-American”  samuti  “Ivy League Player of the Year”. Aastal 1996 tunnustati Lisat kui Princeton’i “Sports-woman of the Year” ning ajakiri College Sports Magazine valis ta aukohale “College Female Athlete of the Year”.  Lisa elab abikaasa ja kolme pojaga Lawrenceville’is, NJ.  

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo