Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Meil on hea meel Teile teatada, et New Yorgi Eesti Haridusseltsi iga-aastane pidulik koosviibimine õhtusöögi ja tantsuga – meie Kevadball – toimub laupäeval, 27. aprillil 2013 alates kell 6 p.l. New Yorgi Eesti Majas. Traditsiooniliselt tähistame selle üritusega meie organisatsiooni ajalugu ja panust New Yorgile ja New Yorgi eestlaskonnale. Sellel aastal austame kahte inimest – Peeter ja Mari Teedla – kes mõlemad on aastate jooksul eestlusele suure panuse andnud, eriti New Yorgis. Mõlemad on tihedalt seotud Eesti Üliõpilaste Toetusfondiga.  Peeter on olnud kauaaegne Seltsi juhatuse liige ja Mari oli rahvatantsugrupi Saare Vikat algataja New Yorgis, ESTO 1992 valguspeo korraldaja ning samuti LI Laste Suvekodu juhataja. Palun tulge kohale, et saate neid mõlemaid austada. Toimub ka Oksjon kunstitööde ja muude hinnaliste võitudega, kuhu annetused on väga oodatud!!  Tuluõhtul esinevad Rosemarie Lindau ja Maaja Duesberg-Roos. Olge valmis – nemad kaks ühel la-val – see saab olema elamus kõigile! Tantsumuusikat mängib ansambel Mike Barry Band. Palume Teid liituda meiega 27. aprillil 2013 New Yorgi Eesti Majas, et tähistada koos seda sündmust. Kui Teil ei ole võimalik isiklikult osaleda, siis Teie toetus kuulutusena või tervitusena meie ürituse brozhüüris on alati teretulnud, eriti kuna tulu sellest üritusest on suunatud NY Eesti Maja edaspidiseks eluks.   Dr. Toomas M. Sõrra       

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo