Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Selgitus lehe lugejatele lehte väljaandva firma The Nordic  Press, Inc (TNP) olukorrast: tellijate arv on järjest langenud, ohustades lehe väljaandmist. Vaba Eesti Sõna on USA eestlaste ühendaja ja vajab meie kõikide toetust ja kaasabi.
Nordic Press, Inc. juhatus on rakendanud järgnevad sammud olukorra parandamiseks.
Oleme üritanud soetada toetusi keskorganisatsioonidelt ja Rahvuskaaslaste Programmi nõukogult Tallinnas. Siiani ei ole need püüdlused andnud tulemusi, kuid läbirääkimised jätkuvad ja eeldused on, et mõningad taotlused rahuldatakse. Siiani on ainult Eesti Rahvuskomitee Ühendriikides toetanud lehe ilmumist, tasudes lehes ilmuvate ERKÜ teadete eest ja Eesti raamatukogudele ja valitsusasutustele saadetavate tasuta lehtede eest.
Nordic Pressi juhatus on vormistanud järgneva arenguplaani:
– Kavandame mitme   korrapärase eraldi noorte lehekülje (väljaande) ilmumist; üks on mõeldud lastele, teine noortele täiskasvanutele.
– Peame läbirääkimisi Eesti Koolifondiga USA-s koolilehekülje ilmumiseks.
– Laiendame Vaba Eesti Sõna ilmumist elektrooniliselt: lugejal on nüüd võimalik suhteliselt väikese tellimishinna eest lugeda värsket lehenumbrit Internetis.
– Loomisel on üle-USA-line lehe esindajate võrk, kelle liikmed muretsevad uusi tellijaid, üritavad leida uusi kaastöölisi ja kuulutusi ning informeerida lehe lugejaid Vaba Eesti Sõna raamatupoest saadavate esemete suhtes.
– Suurendame ingliskeelsete uudiste avaldamist.
– Oleme taotlenud New Yorgi osariigi vastavalt asutuselt luba laiendada TNP, Inc. aktsiate arvu, pakkudes neid eesti organisatsioonidele USA-s ja eriti noortele, kes on huvitatud lehe ilmumise jätkumisest.
– Oleme teinud ERKÜ juhatusele ettepaneku olla sponsoriks, et lehes ilmuks neli korda aastas USA eesti organisatsioonide suurürituste tegevuskalender, sisaldades ürituse kuupäeva, koha ja korraldaja/kontaktisiku kontaktandmed.
– Laiendame tunduvalt Vaba Eesti Sõna raamatupoe (nüüd ka internetis!) tegevust: saadaval on suur valik raamatuid, head uudiskirjandust Eestist, CD-sid, DVD-sid ja muid kinkeesemeid. Tellida ja maksta on võimalik nii posti kui interneti teel.
– Õhutame lehe tellimist lastele ja tuttavatele nii USA-s kui mujal.
Priit Parming
TNP asepresident

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo