Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Kevin Parma, kes õpib Western New England Uni-versity’s Springfield’is, Massachusetts, valiti NCAA Divisioni III liiga "Scholar Athlete All-American"iks. Kevin on ülikooli meeskonna kapten ja teenis 3.93 GPA oma õpingutega. Eesti Spordiliidu spordipäevadel võistles Kevin kergejõustikus ja võitis vanuseklassi parima sportlase tiitli. Kevin on teine "All-American"’i au osaliseks saaja Parma perekonnas. Vanaisa, spordiveteran Nils Parma valiti 1951. aastal All-American’iks võrkpallis. Kevin on Erik ja Pamela Parma poeg elukohaga Southold, Long Island, New York. Isa Erik mängis võrkpalli New Yorgi Eesti võrkpallimeeskonnas (NY Estos) ja mängis nii Long Islandil ja Lakewoodis kui ka Garden Empire Region turniiridel.   Eesti Spordiliidu USA-s juhatus

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo