Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Jalgpallur Joel Lindpere: tulin Chicagosse, et lõpuks midagi võita!   Äsja New York Red Bullsist lahkunud ning Chicago Fire meeskonnaga liitunud Joel Lindpere tunnistas, et tal oli kaks põhjust miks klubivahetust soovis.  "Ma teadsin, et olen tulemas ja see oli mulle lihtne. Põhimõtteliselt valisin kõigi võimalike variantide seast koha kuhu tahtsin minna ja meeskonna, kus tahtsin mängida," rääkis Lindpere oma üleminekust. "Kui mulle teatud meeskonnad ei meeldi, siis ma sinna ei lähe – selline ma juba kord olen." Lindpere rääkis, et soovis üleminekut, et taas rohkem mänguaega saada poolkaitsja kohal. "Vajasin uut atmosfääri, et tagasi oma tava-pärasel positsioonil mängida. Tahan mängida poolkaitses, sellel kohal mängisin oma parimad mängud New Yorgis, püstitasin rekordeid ning olin väärtuslikeim mängija," selgitas eestlane. Teiseks põhjuseks oli soov lõpuks ometi midagi võita. "New York on suure brändiga meeskond ja kolme aasta jooksul oli mul 50-60 eri-nevat meeskonnakaaslast. Ma tean, et nad tahavad võita, kuid kõik hiilgavad mängijad, kellega seal koos olin, on tänaseks lahkunud." Lindpere jaoks sai otsustavaks Chicago klubi rikas ajalugu ning viimase 15 aasta liigas ja karikasarjas kaugele jõudmine. "Ma tulen siia meeskond, sest tahan midagi võita ja olen leidnud meeskonna, kes on selleks võimeline," lisas Lindpere.   Postimees

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo