Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Jõulune koosviibimine Lakewoodi Seenioride Ringis toimus kolmapäeval, 19. detsembril Lakewoodi Eesti Majas. Seeniorid veetsid mõnusaid tunde maja suures saalis, kus seisis jõulupidudeks ehitud jõulupuu ja näitelava kaunistused eelmisel nädalalõpul toimunud Lakewoodi Eesti Ühingu ja Eesti kooli ühise  jõulupeo tarbeks. Seenioride jõulukokkutuleku programmilises osas oli lühiettekanne praost Thomas Vagalt inglitest ja nende poolt toodud rõõmusõnumist kõigile inimestele, et neile oli sündinud Lunastaja, kes on Issand Kristus.  Järgnes deklamatsioon Imbi Sepa poolt, kes luges valiku ilusaid jõululuuletusi. Siis siirduti baariruumi, kus vaadati suurelt ekraanilt Uno Tapsi tehtud filmi Lakewoodi Eesti Segakoori esimesest jõulukontserdist. Koori juhatas Anita Paerg ja klaveril saatis pianist Asta Riivald. Oli hea uuesti kogeda ja nautida segakoori esinemist ja peatuda mõtetes ka nende kooriliikmete juures, kes koori ridadest on juba igavikku kutsutud. Imbi Sepp tänas esinaist südamlikult suure jõululillega ja esinaine oma poolt tänas Ringi juhatust jõululillede kinkimisega. Esinaine teatas, et järgmine koosviibimine toimub jaanuari  kolmandal kolmapäeval ja siis on programmis reis valguspiltidega Peruu eksootilisse maailma Ellen ja Toomas Tehve juhatusel. Esinaine avaldas lootust, et kõik jälle kokku tuleksid, et üksteise seltsis rõõmu tunda ja  kogemusi jagada   Airi Vaga  

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo