Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed


Armas tellija, lugeja, aktsionär, VABA EESTI SÕNA sõber!
Rohkem kui 60 aastat on VABA EESTI SÕNA, ainsa Ühendriikides ilmuva eestikeelse ajalehe eesmärk olnud eestikeelsete uudiste vahendamine eesti kogukondade vahel. VABA EESTI SÕNA soovib seda jätkata.

Paarikümne aasta eest olid tulud/kulud tasakaalus. Täna on VABA EESTI SÕNA väljaandval The Nordic Press, Inc.’il ressursse veel vaid veidi kauemaks kui üheks aastaks!  The Nordic Press Inc. (TNP) on juba aastaid töötanud puudujäägiga,  mis on pidevalt suurenenud: vananev tellijaskond väheneb, kulud aga suurenevad.

60 aastat on 3 generatsiooni:  esimene – innukad asutajad, teine – on juba vähenev tellijaskond ja kolmas – tellib väga vähesel määral.
VABA EESTI SÕNA eesmärk on kõiki hoida ja teenida.

Käesoleval aastal, kui eestlased USAs toetavad meie ühisorganisatsioone eestluse alahoiu eesmärgil, lisame nimekirja ka VABA EESTI SÕNA, et meie ühine uudiste vahendaja ja ajaloo säilitaja saaks edasi kesta.

1. Tellime VESi sugulastele-sõpradele (ka Eestisse) kingituseks
2. Teeme VESile rahalise annetuse organisatsioonidelt ja eraisikutelt
(soovi korral maksuvaba annetusena Abistamiskomitee kaudu)
3. Ostame TNP aktsiaid.


TNP-l on teatav arv aktsiaid müügis hinnaga $100/aktsia. Müük toimub kirjalike avalduste alusel kuni 3 aktsiat üksikisikule või organisatsioonile vastavalt kehtivale põhikirjale.  Kui on enam soovijaid,väljastame lähitulevikus uusi aktsiaid.

Ilusat tänupüha, kauneid jõule ja head 2010. aastat soovides,

The Nordic Press, VABA EESTI SÕNA juhatus

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo