Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

USA meedias ilmus jõuluajal palju Margus Hunti tutvustavaid artikleid ja videosid. Ühes eestlast tutvustavas klipis näitab vägilane lisaks sportlikkusele ka oma klaverimänguoskust. Video lõpeb sõnadega: «Ma usun, et ta on maailma kõige huvitavam mees.» Lisaks võrreldakse suurepärases vormis olevat ja hästi haritud Eesti sportlast Vana-Kreekas elanud inimestega. New York Jetsi blogis ristiti Hunt «Eesti timukaks». Ameerika jalgpalluri Margus Hundi meeskond SMU võitis USA ülikooliliiga NCAA karikafinaalis Hawaii Bowlil 43:10 Fresno State Universityt ning tõusis taas USA meedia ja kindlasti ka profiliiga NFL skautide huviorbiiti. Kohtumise parimaks mängijaks valitud eestlane rääkis mängujärgsel pressikonverentsil muuhulgas ka seda, et kettaheitega ta enam ei tegele ja meenutas, kuidas tema jalgpallurikarjäär algas. Kui ajakirjanik palus meenutada, kuidas Hunt enda jaoks võõra ala juurde jõudis ja kuidas esimene treening läks, vastas eestlane naerdes: «Ma ei teadnud, mida oodata ja treener lasi mulle tõepoolest veidi haiget teha. Pärast treeningut riietusruumi minnes mõtlesin aga, et see on lõbus mäng.» «Mu tollane kergejõustikutreener julgustas mind jalgpalli mängima, öeldes, et SMU meeskonna treener suudab teiste alade sportlastest häid mängijaid vormida,» lisas ta. Ka kinnitas Hunt, et tahab oma tuleviku just selle alaga siduda. «Minu tulevik on jalgpall,» vastas endine kergejõustiklane küsimusele, kas näeb endal sel alal tulevikku. «Ma pole kergejõustikuga tegelenud kaks aastat. Ameerika jalgpallis on mul veel palju arenguruumi, kuid tahan näha, kuhu ma jõuda võin.» «Ma ei kahetse, et ala vahetasin. Kuus aastat tagasi tahtsin osaleda Londoni olümpial, ent asjaolud muutuvad ja praegu olen oma valikutega rahul. See on tulevkku silmas pidades õige valik ja ma ei kahetse midagi.»  

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo