Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

San Francisco Eesti Seltsi ja Koguduse ühise üritusena kogunesid kohalikud eestlased ja nende sõbrad pühapäeval, 16. detsembril San Mateos asuva Hope Lutheran kiriku ruumidesse tähistama järjekordset jõulude saabumist. Abipraost Hendrik Laur luges kirikusse kogunenutele jõuluevangeeliumi ja pidas jõulukõne, mis juhatas sisse õige päevakohase meeleolu. Pärast jumalateenistust toimus kiriku suures ja avaras kõrvalruumis seltskondlik koosviibimine, mille olid organiseerinud suuremalt osalt Seltsi nooremad liikmed.  Jõulude tähistamine on alati kõige populaarsem koosviibimine nende seas, kellel on kodus väikseid lapsi, kes veel siiralt usuvad, et jõuluvana tegelikult eksisteerib. Kuid tulevad seda jõurõõmu ka vaatama iga generatsiooni liikmed, et jällegi noorena end tunda ja meenutada momente eelmistest koosviibimistest. Sellel aastal oli kohale tulnud ligi 165 inimest, kes said nautida tõelist eesti toitudega jõululauda, kus olid esindatud verivorstid, hapukapsad, sült, singid, rosoljed ja palju muid hõrgutisi. Ka eeskava eest oli hoolitsetud ja täienduskooli lastekoor ning solistid esinesid meeldivate paladega tänuliku kuulajaskonna ees. Ja kui kohalolijad olid saanud ühiselt laulda tuntumaid jõululaule, siis jõudis ka jõuluvana kohale headele lastele kinke jagama.  2012 jõulud on sisse juhatatud San Francisco ümbruskonnas ja kõik, kes kohale tulid, läksid sellelt koosviibimiselt koju suure rahulduse ja hea tundega, et eestlaskond seisab siin tugevatel jalgadel. Seda tänu kõigile, kes aitasid kaasa koosviibimise heaks kordaminekuks.    Heino Valvur  

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo