Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Sellel aastaajal ootame kõik jõulude tulekut. Meenutame aegu minevikus, kui olime noored ja vanemad valmistasid meile jõulurõõmu, kas siis Eestis või uues kodus välismaal. Perekonnaliikmed tulid kokku, et ühiselt nautida pühadetunnet ja oma armsatega koos olla. Samuti tänapäeval hoiame oma traditsioonidest kinni. Pühitseme jõule koos oma pere ja sõpradega, valmistame eesti jõulutoite. Tunneme rõõmu laste ärevusest jõuluvana oodates ning oleme õnnelikud, et saame jõululapse tulekut tähistada. Algamas on uus aasta. Teeme plaane järgmiseks aastaks ja mõtleme selle peale, mida oleme eelmistel aastatel saavutanud.  Eesti Rahvuskomiteel, pühitsedes oma 60. a. juubelit, oli võimalik tunnustada mõningaid, kes on eriti silmapaistvalt aidanud ameerika eestlaste ühiskonda. Võime uhkusega tunnistada, et meie ühiskond tegutseb aktiivselt edasi. Eriti märkamisväärne on meie täienduskoolide õpilaste kasv, sellega ka noorte juurdetulek meie ühiskonda. Eesti Rahvuskomitee soovib kõigile ilusaid ja rõõmsaid jõulupühi ja kõike head uueks aastaks. Täname teid toetuse eest, milleta ERKÜ ei saaks tegutseda! Mõtleme ka nende peale, kes kannatavad sõja ja kurja keerises, ja loodame, et järgmine aasta toob rahu ja kergendust kõigile.    Parimate soovidega, Marju Rink-Abel esimees  

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo