Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Washingtoni Eesti Selts käsikäes Eesti Vabariigi saatkonnaga korraldasid 8. detsembril s.a. Washingtoni ümbruse lastele traditsioonilise jõulupeo.  Huvi peo vastu oli erakordselt suur, registreerimislehel oli 96 lapse nimed, kirjas olid nii Washingtoni Eesti Kooli, Baltimore Eesti Kooli kui ka väiksemad, eelkooliealised lapsed. Peo alguses olid lastel võimalus valida, kas teha kaasa ringmängudes või voltida-värvida kuusele ehteid. Kui ühislaul lahti löödi, siis võis juba kuulda ka jõuluvana samme. Tänu Eesti Vabariigi Saadiku, proua Marina Kaljuranna abile, olid jõuluvana pakki jõudnud kommid Eestist. Kuna lapsi oli nii palju, olid nad jagatud värvide järgi gruppidesse ja pakkide väljalunastamiseks esines iga grupp kas ühislaulu või luuletusega. See tegi ka jõuluvana elu lihtsamaks. Kui pakid jagatud, jätkus pidu veel ringmängude, suupistete söömise ja muidu lobisemisega. Pidu läks igati korda, seda kinnitasid laste rõõmsad näod lahkumisel. Suured tänusõnad kuuluvad Eesti Vabariigi Saatkonnale eesotsas saadikuga, kes on võtnud oma südameasjaks avada uksed lastele jõulude ajal.   Anu Grabbi

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo