Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

VES #45, 8. nov. 2012 ERKÜ kiri Eesti-Vene piirilepingu kohta välisminister  Urmas Paetile mainib: “Piirilepingus Tartu Rahulepingu mittemainimine võib olla saatuslik viga.” See ainult ei või olla, vaid on saatuslik viga! Tartu Rahulepingu mittetunnustamine on pilge kõigile Vabadussõjas Eesti eest võidelnutele ja langenutele ning eesti noortele meestele, keda hävitati. See on ka löök vastu nägu kõigile endistele põgenikele, eirates nende vabadusvõitluslikku tööd väljaspool Eestit. Veel enam, see näitab, et Eesti riigi juhtkond ei pea riigi põhiseadust mitte millekski ega küsi ka rahva tahet.  Eesti Vabariigi põhiseadus sätestab selgelt, et kõrgeima riigivõimu kandja on rahvas, mitte juhtkond, kes eirab põhiseadust ja rahva tahet. Meie suur idanaaber nõuab oma riigiseaduste tunnustamist. Samas on rahvusvahelise suhtlemise põhialuseks kohustus käituda naaberriigiga sätestatud seaduste ja lepingute alusel. Kui Piirilepingus hüljatakse Tartu Rahuleping, saab meie naaber suuremad juriidilised õigused eirata Eesti riigi olemasolu ja järjepidevust, mis toob kaasa saatuslikke tagajärgi.   ALMA

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo