Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Raplamaal aset leidnud „Kajaka“ salga juhikoolitusel, mis toimus Ameerika-Eesti Heatahtliku Seltsi (EABS), Eesti Skautide Ühingu, Eesti Gaidide Liidu, Kodutütarde ja Noorte Kotkaste ühisüritusena, osales 20 noortejuhti, viis igast organisatsioonist. 23. augustil alanud koolituse raames anti ülevaade suurürituste korraldamisest, et organisatsioonides oleks järelkasv näiteks suurlaagrite korraldajatena. Üheskoos lahendati nii projektijuhtimise, koosolekute korraldamise, tegevuskavade koostamise, laagrite planeerimise ja seadusandluse ning sise- ja väliskommunikatsiooniga seotud ülesandeid.  Koolituse raames külastati nii Varbola linnust kui põnevust pakkus ka orienteerumismäng. Inspiratsiooniloenguks oli  2011. aasta noorte laulu- ja tantsupeo kunstilise juhi Raul Talmari ettekanne laulu- ja tantsupidude korraldamisest. Koolitust juhtis skm. Kristjan Pomm ja korraldustoimkonna liikmed ja lektorid olid Kodutütarde peavanem Angelika Naris, Eesti Gaidide Liidu peagaid grd. Lianne Ristikivi, Noorte Kotkaste peavanem Silver Tamm ja Eesti Skautide Ühingu peaskaut nskm. Jüri Ehandi. Kursuse vanemaks ja üheks lektoriks oli ka EABS´i esimees Priit Parming. Raplamaal Alus Kaitseliidu Kooli ruumes toimuv koolitus lõppes pühapäeval, 26. augustil ja sai teoks tänu Ameerika-Eesti Heatahtliku Seltsi rahalisele toetusele. Kristjan Pomm  

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo