Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Septembrikuu ehk sügiskuu on nurga taga, kohe siin. Kuum suvi on möödas ja päevad lühenevad.  Lakewoodi seeniorid lõpetasid oma kevadise hooaja emadepäeva tähistamisega, mil Laine Lya Pals deklameeris valikulisi luuletusi emadest, emadele. Laulsime oma emade mälestuseks "Ema süda", meenutasime oma igavikku lahkunud emasid. Võibolla viibisime mälestustes oma ema kalmu juureski. Juunikuul, kesksuve kuul, viibisime video vahendusel ja Juhan Simonsoni jutustamisel kodumaal, sünnimaal, oma linnades või külateedel, Elvas, mille aukodanik Juhan on. Olime valmistumas suviseks vaheajaks. Ja loomulikult tähistasime mai- ja juunikuul sünnipäeva pühitsevad seeniore, laulsime "nad elagu", seda südamest soovides ja tänulikkuses pikkade eluaastate eest.  Praost Vaga teatas peale usuteemalist loengut, mis toimub enne seenioride kokkutulekut Eesti Majas, seenioride juures ja õnnistas koosviibimisi ja kokkutulnuid palvega. Virve Jakobsoni korraldusel olid seenioride kohvilauad alati oivaliselt hoolitsetud, liikmemaksud kogutud Imbi Sepa poolt, tegevus kirja pandud Irene Verderi poolt ja koosviibimised juhatatud Airi Vaga poolt. Kuid kokkutulekud ei õnnestuks nõnda hästi, kui seeniorid ei koguneks oma armsaks saanud Eesti Majja päikese särades, mändide alla.  Nüüd on seenioride ringi tegevuse jätkumist juba oodatud. Septembris, 19. sept., lähevad seeniorid reisile Ülle ja Peep Saluriga Alaskasse nende reisikirjelduse saatel. Oktoobris on kavas seletada testamendi tegemise vajadust ja äärmist tähtsust. Asjatundjatena viibivad kohal ja jagavad nõuandeid praost Thomas Vaga ja advokaat Valter Must.  Niisiis  ajaratas käib ringi aastast aastasse, tegevus jätkub ja lootus püsib, et ikka jätkub ka tervist ja jõudu mõned tunnid kuus seenioridel oma klubis koosviibimiseks. Nägeniseni, armsad seeniorid!   Airi Vaga

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo