Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Eesti Arhiiv Ühendriikides (EAÜ) on nimetatud Eesti Rahvuskomitee Ühendriikides “Suurepärase organisatsiooni” auhinna laureaadiks.   Auhind antakse üle Rahvuskomitee 60. aastapäeva galal Washingtonis 29. septembril. EAÜ, asukohaga Lakewoodis, New Jersey osariigis, kogub dokumente, raamatuid ja teisi materjale isikute ning ameerika eestlaste organisatsioonide tegevuse kohta alates 1920. Osa arhiivi hoiustest on Minne-sota ülikooli Immigration Research Center-is. EAÜ on mittetulutaotlev organisatsioon ja töötab ainult vabatahtlikul alusel. Enda-Mai Michelson-Holland on praegune direktor ja võtab auhinna vastu. Rahvuskomitee auhindade programm asutati sel aastal, ning see tunnustab prominentseid ameerika eestlasi nende eriliste teenete eest omal alal, ja isikuid või organisatsioone, kes on edendanud eesti kultuuri, keelt, ajalugu ja ühiskonda USA-s. Teiste 2012. a. laureaatide nimed avaldatakse lähiajal. Rahvuskomitee kutsub kõiki osalema galaõhtul laupäeval 29. septembril, Washingtoni Willard InterContinental Hotellis. Sellega austate Eesti Arhiivi, suursaadik Wellsi ja teisi laureaate ning pühitsete Rahvuskomitee saavutusi viimase 60 aasta jooksul. Info ja registreerimismaterjal leidub veebilehel www.estosite.org .   Kontakt: ERKÜ tegevdirektor, Linda Rink: (215) 546-6863 või This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .  

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo