Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Eesti Rahvuskomitee Ühendriikides (ERKÜ) teatab ERKÜ auhinnaprogrammi asutamisest austamaks isikuid või organisatsioone neljas kategoorias.  See traditsioon algab ERKÜ 60. juubeligalal, laupäeval, 29. septembril 2012, Willard Inter-Continental Hotellis, Washington, DC-s. Auhind tunnustab nii üksikisikute kui ka organisatsioonide tööd eesti pärandi, kultuuri, ajaloo, keele või kogukonna USA-s säilitamisel või edendamisel, või erakordsete saavutuste eest ühel tööalal. Kolm auhinna kategooriat on määratud isikutele: Erakordsete saavutuste eest, märkimisväärsete teenete eest ja erakordse panuse eest ERKÜ-le. Neljas kategooria on silmapaistvale organisatsioonile. Need auhinnad tunnustavad tõelist erakordset panust ja võimalik, et neid kõiki ei anta galal ega ka tulevikus. ERKÜ kutsub teid osalema sellel ajaloolisel õhtul ja tähistama meie viimase 60 aasta saavutusi! Kogu informatsioon gala kohta, kaasa arvatud registreerimise vormid, on ERKÜ kodulehel, www.estosite.org . ERKÜ on tulumaksuvaba 501(c)3 organisatsioon, majandatud vabatahtlikest annetustest. Teie lahke toetus aitab meil kindlustada Eesti pärandit, kultuuri ning tulevikku siin Ameerikas kui ka mujal välismaal. Informatsiooniks palun kontakteeruge Linda Rinkiga, ERKÜ tegevjuhiga, (215) 546-5863, või e-maili kaudu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .  

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo