Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Lugupeetud New Yorgi Eesti Maja sõber,   Meil on hea meel Teile teatada, et New Yorgi Eesti Haridusseltsi iga-aastane pidulik koosviibimine õhtusöögi ja tantsuga - meie Kevadball - toimub laupäeval, 28. aprillil 2012 alates kell 6 p.l. New Yorgi Eesti Majas. Traditsiooniliselt pühitseme selle üritusega meie organisatsiooni ajalugu ja panust New Yorgile ja New Yorgi eestlaskonnale. Sellel aastal austame New Yorgi Eesti Lastesuvekodu (nn. Kiusuküla) ja laagri juhatajaid. Long Islandi laager avati 1955. aastal ja on senini olnud ainuke USA laste suvelaager, kus praegugi on igal suvel kõik hooned lapsi täis. Kuna paljud meist, aastaid tagasi, on veetnud suviti "Kiusukülas" mitmeid nädalaid, oleks tore, et me kõik oleks koos oma mälestuste ja piltidega sellest toredast kohast. Toimub ka "Oksjon" kunstitööde ja muude hinnaliste võitudega. Tuluõhtul esineb üks vähestest Eesti päritoluga "stand-up comic" Andrus Valvur, kes on ka president Toomas H. Ilvese tunnustuse osaliseks saanud. Tantsumuusikat mängib ansambel Mike Barry Band. Palume Teid liituda meiega 28. aprillil 2012 New Yorgi Eesti Majas, et tähistada koos seda sündmust. Kui Teil ei ole võimalik isiklikult osaleda, on Teie toetus kuulutusena või tervitusena meie ürituse brozhüüris alati teretulnud, eriti kuna tulu sellest üritusest on suunatud Eesti Maja edaspidiseks eluks. Tervitades, dr. Toomas M. Sõrra                       Peeter Teedla NYEHS-i esimees                            NYEHS-i abi-esimees   Vaata kuulutust ja loe lähemalt hindadest www.estonianhousenewyork.com

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo