Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo juhtis Eesti delegatsiooni 14. märtsil  New Yorgis alanud hariduse tippkohtumisel, mille korraldasid Majanduskoostöö ja -Arengu Organisatsioon (OECD) ning USA haridusministeerium. Korraldajad kutsusid konverentsile 24 eduka ja areneva üldharidussüsteemi poolest tuntud riiki, teist korda kuulus kutsutute sekka Eesti. OECD korraldatud PISA uuringus on Eesti õpilaste tulemused olnud nii 2006. kui ka 2009. aastal väga head ning see on tekitanud laialdast huvi Eesti üldhariduse arengute ja uuenduste vastu. Tippkohtumise keskne teema oli koolijuhi roll ning õpetajakutse ja -koolitus, sest haridussüsteemi edukus sõltub eeskätt õpetajast. Kor-raldajate sooviks oli kuulda ja jagada erinevate riikide kogemusi, sest enamus haridusega seotud probleeme on üle maailma sarnased – kuidas väärtustada õpetaja ametit ja tagada pedagoogidele konkurentsivõimelised palgad. Lisaks minister Jaak Aaviksoole osalesid konverentsil Eesti Koolijuhtide Ühenduse esimees Toomas Kruusimägi ning Eesti Õpetajate Liidu juhatuse liige Margit Timakov. 17. veebruaril külastas minister ka New Yorgi Eesti Kooli. ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo