Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

New Jersey osariigi Rannikuäärsete Ehitajate Ühingu juhatus teatas hiljuti Arvo Primale temanimelise firma valimisest “Aasta Ehitajaks”. Tunnustati ehitusfirmat, mille tegevuse tagajärjel on saavutatud midagi väga märkimisväärset. Kuigi ehitustegevus on praegustes rasketes majanduslikes tingimustes üldiselt tunduvalt aeglustunud, on Prima ehitusfirma läinud aastal ehitanud ja müünud kümme kõrgetasemelist elamut. Ülalkirjeldatud auhind anti üle pidulikul dineel Neptune linnas. See on juba teist korda, kui Prima ehitusfirma tegevust on kõrgelt hinnatud. Arvo Prima on firma president ning juhib müüki ja turustust, vend Kalju juhib tegelikku ehitustegevust. Varem juhtis firma tegevust vendade isa Vello, kes nüüd on puhkepalgal. Priit Parming

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo