Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Me tervitame jälle üht uut aastat. Kuigi aastavahetusega seotud traditsioonid on mõnusalt tuttavad, võime iga uue aasta algusega oodata uusi ettevõtmisi, katsumusi ja saavutusi. Eesti Rahvuskomitee Ühendriikides soovib kõigile õnnelikku, produktiivset ning edukat uut aastat 2012! Kõigepealt soovime tänada kõiki, kes on ERKÜ-t viimasel aastal aidanud – kas kommentaaridega, soovitustega, annetustega või osavõtmisega meie tegevusest. Teie panus on väga tähtis. ERKÜ ees seisab tegevusrohke aasta, mis kulmineerub tema 60. aasta juubeli pühitsemisega aasta teisel poolel. Selle kohta ilmub rohkem informatsiooni hiljem. Palju tänu nendele, kes täitsid küsitluslehe ERKÜ tegevuse kohta. Teie kommentaarid andsid ERKÜ juhatusele olulist informatsiooni, mis aitab valmistada paremaid plaane tulevikuks. Kavatseme peatselt avaldada kokkuvõtte tulemustest. Üks tähtis siht aastal 2012 on parem kommunikatsioon ameerika eesti ühiskonnaga. Selleks plaanime ringkirja väljaandmist, mis annab ülevaate meie tegevusest ja muud huvitavat informatsiooni. Ringkirja võib oodata hiljem sel aastal. ERKÜ korjandus on alanud ja korjanduskirjad on teel teie postkasti. Me loodame, et teie toetusega saame sellel ja järgnevatel aastatel koos edasi kanda eesti vaimu ja elu siin mandril. ERKÜ SOOVIB TEILE HEAD UUT AASTAT!  

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo