Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Lakewoodi Eesti Evangeeliumi Luteri Kirikus kõlas 11. detsembril evangeeliumile lisaks New Yorgi Eesti Meeskoori laul. Kirikus lisasid rahvaküllus ja jõulukuuse sära eriliselt sooja miljöö kaunile 3. advendi teenistusele, mille viis läbi praost Thomas Vaga. Ka päikesekiired he-lendasid läbi kiriku vitraazhakende. Meeskoor, hr. Erik Veski juhtimisel ja pr. Katrin Veski klaverisaatel, esines lauludega Helisege, jõulu-kellad, Űks roosike on tõusnud, Jõuluingel, Oh, sa õnnistav, Aasta kauneimal õhtul ja Meie Isa palve ning solist bariton Urmas Kärner esines kitarri ja lauluga Mida sa kuuled.  Kiriku teenistust aitasid läbi viia lektor nskm. Agu Ets ja koguduse organist Maria Star Zumpano. Jutluse lõppedes kutsus õpetaja Vaga kiriku koguduse nooremaid liikmeid Tom Vija ja Alexandria Zumpano süütama 3. advendi puhul advendiküünlaid. Kiriku teenistuse lõppedes kutsuti kogudust ja külalisi hubasesse kirikusaali jagama rikkalikku jõulueinet, mille oli kokku seadnud pr. Helgi Tarmo. Oli korraldatud ka tore jõululaat eesti kaupade, käsitööde, küpsetiste ja keedistega. Lauldi sünnipäevalastele. Lahkudes oli nii kaugelt sõitnud kooriliikmetel ja külalistel kui ka kohaliku koguduse liikmetel rõõmus meel – pühade aeg oli saabunud koos sõpradega ja kiriku õnnistusega.   Leelo Linask  

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo