Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eelmisel aastal saadeti Kärt Ulmani ja Riina Sõrra eestvedamisel Eestisse abivajavatele suurte perede lastele hulgaliselt kasutamata või vähekasutatud talveriideid ja -jalatseid. Saatmiskulusid aitas tasuda New Yorgi Eesti Abistamiskomitee
Ka selle aasta septembris on plaanis saata Eestisse talveriiete abipakke.

Kui teil on kodus laste talveriideid ning kingi ja saapaid, milledest teie oma lapsed või lapselapsed on välja kasvanud ja mis on nii heas korras, et võiksid rõõmustada veel kedagi, palun hoidke neid septembrini alles kuni kuulutame välja uue kogumisaktsiooni toimumise aja ja koha.
Sel aastal loodame abipakkide jagamisel ka Siiri Sisaski loodud fondile Saagu Valgus, kellel on infot perede tegeliku olukorra kohta, et abi jõuaks sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo