Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

aukonsul

Toomas Lukk, Evi Olga Mustel, Janet Austin, Evaleen Jaager Roy.    

Foto: välisministeerium

 

Eesti suursaadik Kanadas Toomas Lukk ja Briti Kolumbia leitnantkuberner Janet Austin avasid esmaspäeval aukonsuli esinduse Kanada läänerannikul Vancouveris.


Leitnantkuberner Austin tunnustas Eesti digitaalset arengut ja märkis oma sõnavõtus, et Briti Kolumbial on Eestilt palju õppida. Ta lisas, et aukonsulite tegevus aitab kaasa Briti Kolumbia ja Eesti vahelise digikoostöö edendamisele.


Suursaadik Lukk ütles, et Kanada, sealhulgas Briti Kolumbia on digitaliseerimise küsimustes Eestiga sarnaselt mõtlevad riigid: „Me tajume ühemoodi, et digipööre on võimalus pakkuda ühiskonnale kvaliteetsemaid avalikke teenuseid ja edendada ettevõtlust,“ sõnas ta.


Suursaadik Lukk kutsus üles teineteise kogemustest õppima ja kinnitas Eesti valmidust edendada koostööd. Ühtlasi tänas ta varasemat Eesti aukonsulit Harry Jaakot tehtud töö ja pühendumuse eest. Samuti tervitas suursaadik aukonsul Eveleen Roy Jaagerit ning aseaukonsul Evi Olga Mustelit ja liitumisel arvuka Eesti aukonsulite võrgustikuga ning avaldas toetust Eesti huvide edendamisel Briti Kolumbias.

 

73403

Aseaukonsul Evi Olga Mustel ja aukonsul Evaleen Jaager Roy.    

Foto: välisministeerium


Aukonsuli esinduse avapäeva hommikul toimus kohtumine Briti Kolumbia töö-, kaubandus- ja tehnoloogiaminister Bruce Ralstoniga, kellega arutati koostööd digivaldkonnas. Täna kohtub suursaadik kohaliku Vancouveri eestlaskonnaga.


Lisaks Vancouverile on Eestil aukonsuli esindused Torontos, Halifaxis, Québecis ja Edmontonis.

 

Eesti suursaatkond Kanadas asub pealinnas Ottawas.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo