Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

772294

 

JÕULULAAT
Toimub pühapäeval, 8. detsembril 2019 Los Angelese Eesti Majas.

Ettetellimisega on saadaval eesti toite:
Rukkileib, seemnetega rukkileib, pasteet: Linda Willmann 949 491 5570 ja This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Sült, praekapsas, mulgikapsas, hapukapsasupp, piparkoogitainas ja rukkileib:
Leila McLaughlin 323 806 1458 ja This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Verivorstid $10/lbs: Linda Kaskla 714 636 8393 või  ja  Mall Arusalu 714 394 2917 või This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Piparkoogid: Aili Rebane 949 709 5292

 

 Kaupmeeste registreeriminel: Mall Arusalu 714 394 2917 või This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

JÕULUKINK LAADALT

Igal aastal veedavad corp! Filiae Patriae liikmed koos ühe mõnusa pärastlõuna ja valmistatakse jõululaadale müümiseks käsitööesemeid. Müügist saadud tulu annetatakse Eestisse heategevuseks. Tere tulemast uudistama!


 Laadal on ka uhiuus eestikeelne ning eestimeelne kaardimäng Mis? Miz?!, mis  põhineb eesti loomadel ja lindudel ning häälitsustel, mis nad eesti keeles teevad. Näiteks lammas ja mää! Mängu eesmärk on loomad-linnud paari panna vastavate häälitsustega. Võitja on see, kes esimesena oma kaartidest lahti saab. Samal ajal tuleb kasutada nutti ja strateegiat, et teistele mängijatele lisakaarte kätte anda. Mäng sobib nii väikestele kui suurtele ja et mängu nautida ei pea Eesti keelt oskama. Suurepärane kingitus jõuludeks!


Menukast “Minu...” raamatusarjast ilmus novembri alguses “Minu Los Angeles: Suur ja Sõge”. Jõululaadal on esimesel kümnel kiiremal võimalik see ka laadalt endale soetada. Kui huvi, saab tellimisinfo kohta otse autorilt uurida.

 

LASTE JÕULUPUU
Toimub pühapäeval, 15. detsembril kell 2 pm Los Angelese Eesti Majas.


Eesti täienduskooli laste ja koguduse jõulupidu. Külla tuleb jõuluvana kingitustega.  Ühislauale palutakse tuua võileibu või küpsetisi. Kui soovid, et jõuluvana lapsele kingi tooks, siis võta ühendust This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

JÕULUPIDU
Toimub laupäeval, 21. detsembril kell 2 p.l  Eesti Majas.   


Pakutakse segakoori esitatud jõulumuusikat, õhtusööki, natuke hõõgveini. Laulame koos kauneid tuttavaid ühislaule.  Kõik on teretulnud, sissepääs annetusena.


Info Kaie Pallo tel 323 732 4362

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo