Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

vanaves

Eestlaste kirjastus “Nordic Press” on oma esimese numbri välja saatnud. Lugejate arvustusi pole veel kuulnud. Kuid küllap on mõnigi lugejate kiri nende ridade kirjutamisel juba teel.

Me oleme juba arvestanud, et need ei ole eriti kiitvad. Ühed pole rahul nimega, teised välimusega, kolmandad trükiga ja paberiga – ja üsna paljud artiklitega.


Me täname ette kõiki kirjade saatjaid. See näitab, et asja vastu on huvi, ja see on peaasi. Oma tööd peame aga jätkama endist viisi ja pikkamööda parandama kõik need vead, millest meie juhatus ja toimetus vägagi teadlikud on ja millede peamine põhjus tehnilistes raskustes seisab.


Meie ei saanud oodata, kuni meie oma trükikoja käiku oleksime lasknud. Sest eestlased ootasid ajalehte. Meie ei saanud ka oodata, kuni kaastööliste võrk korralikult oleks organiseeritud.

 

Sest pikkade kirjade ja ringkirjade asemel – kus meilt informatsiooni küsiti, kui suur ajaleht tuleb, kui tihti, mis maksab, ja eelkõige, kes, kuidas ja millises vaimus seda toimetatakse – otsustasime me välja saata lehe enda. Nii saab üksikutele määratud ringkirjade asemel kogu eestlaskond teada meie sihtidest ja kavatsustest ning –  juba ka sõnumeid.


Toimetus ja kaastöölised on teinud nende võimaluste juures, mis meil on, head tööd, ja kirjastuse juhatuse nimel ütlen neile palju tänu!! – Me märgime ka heameelega, et kõik suuremad ringkonnad on eesti nädalalehele sõbralikult käe ulatanud.

 

Algraskustele ja paratamatutele puudustele vaatamata – meie sammume edasi, kutsume kõiki sõbralikule koostööle ja lubame jääda ainult eestluse üldhuvide teenimisele.

 

J. Madison,
“Nordic Press” President

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo