Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

BESi verivorstitalgud. Et jõulupeo ajal kõigil kõhud täis oleksid, on tarvis taaskord ette võtta verivorstide tegu. Seetõttu kutsume julgeid gastronoomiahuvilisi vorste valmistama 30. novembril kella 9:00 kuni 2:00 p.l.  Tulekust palume teada anda meili teel, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Kui soovite endale tellida pühadeks verivorste ($10/nael), palun andke Riina Viisele teada:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Asukoht: North Chelmsfordi Congregational kirikus, 15 Princeton Street, N. Chelmsford, MA.  


 BESi jõulukirik, jõulupuu ja jõululaat


Sel aastal toimuvad jõulupidu ja -kirik pühapäeval 15. detsembril. Jumalateenistus algab kell 2:30 p.l.. ning seltsi jõulupidu umbes kell 4:00 p.l.


Sel aastal on jälle võimalik osta kingitusi laadal, mida korraldab Riina Viise abilistega. Kui on käsitöövalmistajaid,  kes soovivad esemeid müüki tuua, siis palun teatage: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .  


Bostoni Eesti Kooli lapsed esinevad lauludega kirikus ja jõulupeol. Jõuluvana on ka jõulupuule ootatud! Seltsil on praegu plaanis pakkuda sooja peorooga: särisevad verivorstid, hapukapsad, ahjukartulid, kodutehtud rukkileib, kohv, tee ja mahlad.

 

Aga et kuuma toitu serveerida, on meil siiski abilisi vaja. Abistamise soovist palume teatada  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .


Palume, et külalised toovad kaasa piparkooke, teisi jõuluküpsiseid või muud magusat (või ka soolast), mis sobib kohvilauale. Head jõulurõõmu!   


Asukoht: North Chelmsfordi Congregational kirikus, 15 Princeton Street, N. Chelmsford, MA.


Bostoni Eesti Selts

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo