Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

581818

Neljapäeval, 21. novembril kell 17.30 alustab New Yorgi Eesti Majas AJAKIRJANDUSKOOL, TASUTA!

Kui Sind huvitab, kuidas ennast ja oma ühiskonda loovalt väljendada ja väljendades arendada, kui Sa tahad kirjutada ajalehele ja teha dokfilme, siis loe edasi, et neljapäeval, 21. novembril kell 17.30 alustab New Yorgi Eesti Majas III korrusel Haridusseltsi kontori laua ümber tööd AJAKIRJANDUSKOOL.


Oled oodatud Ajakirjanduskooli, et lihvida oma oskusi rääkida ja kirjutada erinevaid lugusid, filmida kaaslaste lugusid ja treenida ajakirjanduslikke väljendusoskusi intervjueerimisel, reportaažide tegemisel, portreteerimisel ja uudiste kirjutamisel.


Õppimiseks kohtume viiel korral novembris ja detsembris Eesti Majas. Tulge kohale, erinevad vanused on privileeg – nii noortele, keskealistele kui vanadusväärikatele, nii eesti kui inglise keeles.


Kohtume viiel korral:
neljapäeval, 21. novembril kell 17.30 - 20.00
reedel, 22. novembril kell 18.30 - 20.30
laupäeval, 23. novembril kell 11 - 14
teisipäeval 26. novembril kell 17.30 - 20.00
neljapäeval, 5. detsembril kell 17.30 - 20.00


Selleks, et Eesti kultuuri Ameerikas talletada ja arendada, on üks võimalus luua uus äge ajakirjandusmaailm – ajakirjandust teeme eelkõige iseendale ja oma kogukonnale, vahetame kogemusi ja tutvustame tegusaid inimesi, räägime erinevaid lugusid.


Õppejõud on filosoofiadoktor Maarja Pärl-Lõhmus, kes on õppinud ajakirjanikuks Tartu ülikoolis, seejärel teinud raadio ja telesaateid ning doktoritöö Turu ülikoolis Soomes. Ülikoolides treeninud tulevasi ajakirjanikke ning õpetanud ajakirjandust, semiootikat ja ühiskonna filosoofiaid üle kahekümne aasta.

 

Maarja õpetust iseloomustab personaalne-inimesekeskne ühiskonnakäsitlus ja žanride vaheldumine – aeg ja inimesed on täis olulisi lugusid, mis ootavad oma esile tulekut ajakirjanduse ja dokfilmidena.


Ajakirjandus on aktiivsete inimeste väli, Eesti ühiskond vajab aktiivseid inimesi.

 

Maarja Lõhmus-Pärl
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo