Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

74477694

Auhinnatud Renee Meriste ja Nortali ja Elisa Eesti esindajad.

Los Angeleses elav muusikaärimees ja autor Renee Meriste pälvis 6. novembril tänavuse Ameerika Eesti Kaubanduskoja (Am-Cham) Atlandiülese äri auhinna – Transatlantic Business Awards Promoter of the Year Award.


Renee Meriste sai väärika auhinna Eesti-Ameerika Äriliidu (Estonian American Business Alliance) loomise eest, mis ühendab ettevõtteid mõlemas riigis, ning tunnustuseks tema töö eest Eesti konsulaadi avamise heaks Los Angeleses.


Ettevõtete kategoorias tunnustati Ameerikas edukalt kanda kinnitanud Nortal AS ja Telia Eestit. Nortal AS kui suurim Eesti tööandja Ameerika Ühendriikides pälvis Transatlantic Company of the Year nimetuse.


Telia Eesti AS pälvis Melissa Wells Corporate Responsibility award oma küberkiusamise vastase kampaania “Suurem julgus” (“Greater Courage”) eest, mis hoiatab nii nende esindustes kui veebis ohtude eest, mis võivad kaasneda digitaliseerumisega.


Renee Meriste esitleb 7. novembril Eestis oma teist raamatut “Aitame sind ministriks” .


Raamatu tuvustusest: “Raamatus räägib autor lähemalt milliste võtetega tuleb poliitikasse siseneda ning kuidas seda teekonda võimalikult osavalt planeerida. See on suurepärane käsiraamat algajale poliitikule ning ka juba kogenenud poliitikutele. Lisaks on raamatus kirjas ka põhjused, mis üks või teine kampaania just hästi on õnnestunud või vastupidi ebaõnnestunud.”


Raamat on kirjutatud ladusalt ja muhedalt, et muuta ka keerulisemad protsessid just hõlpsasti mõistetavaks kõigile lugejatele."

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo