Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

753159

Valev Laube

New Yorgis elav disainer ja turundusspetsialist Valev Laube on nomineeritud 2020. aasta Forbes 30 Under 30 listingusse, kuhu seni on pääsenud vaid kolm eestlast Euroopa ja Aasia tegevusregioonis.


Laube on Eestis sündinud, kuid Itaalias ja Ameerika Ühendriigis õppinud disainer, turundusspetsialist ja ettevõtja. Ta on New Yorgis asuva loomingulise disaini ja brändingufirma The VL Studios kaasasutaja, ettevõte töötab hetkel ka mitmete Eesti firmade ja produktsiooniprojektidega.

 

The VL Studios tegevusvaldkonda kuuluvad loomingulised produktsioonid ja firmade veebipõhine brändiarendus ja disain.

 

Klientide hulka kuuluvad Eesti-teemalised projektid, nagu näiteks hetkel arendusfaasis olev Broadway muusikal Singing Revolution, The Musical; eestlasest modelli ja ettevõtja Eha Urbsalu asutatud nahahooldusbränd Viking Beauty Secrets, ja mitmed teised.

 

Aastatel 2016-2018 oli Laube New Yorgi Eesti Kultuuripäevade kunstiline juht ja läbi aastate on ta aidanud kaasa mitmete Eesti artistide esitlemisele USAs. 2017. aastal produtseeris ta Eesti pärimusmuusikat ja tantsu esitleva kontserti Tonality of Culture Ameerika rahvusgaleriis Washington, DC’s.


Brändingu ja disainiga on Laube tegelnud juba üle kuue aasta. Varasem nii agentuuri kui vabakutseline töö on teda viinud nii maailma tuntud suurte klientideni nagu Kenneth Cole, Steve Madden, Coffee Bean & Tea Leaf kui ka avanud võimalusi panustamaks siinsesse Ameerika eestlaste kogukonda ja kohalikku töösse.


Nominatsiooni võidu korral oleks tegemist esimese alla 30-aastase eestlasega USA ja Kanada Forbes 30 Under 30 listingus. Eelnevalt on märkimisväärse tunnustuse osaliseks saanud Eva Aasmäe (Euroopa, 2018), Akim Arhipov (Aasia, 2018) ja Markus Villig (Euroopa, 2018).


VES

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo