Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Peaminister Jüri Ratas teeb järgmisel nädalal visiidi Ameerika Ühendriikidesse, kus kohtub kaubandusminister Wilbur Rossi ja aserahandusminister Justin Muzinichiga. Peaminister on peakõneleja ka ERKÜ galaõhtul  Washingtonis.

"Peaminister arutab USA administratsiooni ja kaubanduskodadega, kuidas tihendada kahe riigi vahelisi majandussuhteid, tugevdada Atlandi-üleseid suhteid, sh läbi Kolme mere algatuse," öeldi riigikantseleist ERR uudistele.


Samuti kohtub Ratas pankadega, et arutada koostööd finantssektoris. Plaanis on külastada senatit ning pidada ettekanne American Enterprise Institute mõttekojas.


Peaministrit saadab visiidil äridelegatsioon, kellest suurema osa moodustavad Eesti IT-ettevõtjad. Lisaks äridelegatsioonile on visiidil ka haridus- ja teadusminister Mailis Reps. Repsil ja Ratasel on plaanitud ühine kohtumine Ameerika Teaduste Akadeemia presidendi Marcia McNuttiga.


New Yorgis kohtuvad peaminister Ratas ja haridusminister Reps ka ÜRO peasekretäri Antonio Guterresiga.


9. novembril osaleb Eesti  peaminister Jüri Ratas  JNANCi konverentsil ja peakõnelejana ERKÜ  galaõhtul Washington, DCs, kus austatakse kohaliku eesti kogukonna silmapaistvaid isikuid ja organisatsioone.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo