Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti Rahvuskomiteel Ühendriikides on au teatada, et EV peaminister Jüri Ratas osaleb peakõnelejana 9. novembri  galaõhtul Washington, DCs, kus austatakse silmapaistvaid isikuid ja organisatsioone, kes on pühendunult ning edukalt teeninud ameerika eestlaste ühiskonda ja huve.

ERKÜ korraldatud üritus ja laureaatide austamine tähistab meie kultuuri ühiseid saavutusi ja eesti ühiskonna olemasolu USAs ning annab võimaluse eestlastel tulla kokku üle Ameerika, et arutada oma vajadusi  samal ajal tänades siinsete eesti kogukondade ja indiviidide suurt panust eestluse ja eesti huvide hoidmisel ja kaitsmisel USAs.


Peaministri osalus galaõhtul ja ka samal päeval peetaval JBANC konverentsil on kindel näitaja meie lähedastest sidmetest meie esivanemate kodumaaga.  


Eelkõige on 2019. a. galaõhtu sügav kummardus  tänavustele laureaatidele, nende haruldastele saavutustele, järjekindlusele ning panusele teenides nii eesti kui Balti riikide ühiseid huve. ERKÜl on hea meel sel aastal kutsuda JBANCi endaga lava jagama. See eriline õhtupoolik ja pidu toob Marriott Wardman Park saali kokku eestlasi, lätlasi, leedulasi ja ameeriklasi.


Meil on hea meel õnnitleda 2019. a. ERKÜ laureaate: õpetaja Thomas Vaga (piiskop-electus); kultuuritegelane Anu Oinas ja DC-s baseeruv rahvatantsurühm Pillerkaar; Baltimore´i Eesti Selts ning kauaaegselt tegutsev Eesti Abistamiskomitee Ühendriikides.


Õhtu programm pakub midagi kõigile ning sel aastal –  mis on juba iseenesest tähistamiste ja mälestamiste  aasta –  pakume esinejate valikut, mis teeb kummarduse meie minevikule, vaatab tulevikku ning tähistab seda, kus me hetkel oleme.


Tulge meiega tunnustama ja tänama meie eestlaste kogukondi USAs. Valik erinevatest pileti hinnaklassides on saadaval veebileheküljel www.estosite.org


Kohtume Washington, DC’s ERKÜ galal!


Leelo Linask
ERKÜ tegevjuht
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo