Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

President Kersti Kaljulaid oli sel nädalal töövisiidil New Yorgis, kus osales iga-aastasel ÜRO peaassambleel. Lisaks kahepoolsetele kohtumistele teiste riigipeadega ning erinevates aruteludes osalemisele pidas Vabariigi President teisipäeval, 24. septembril peaassambleel riigikõne.

President Kaljulaid osales lisaks mitmel ÜRO peaassamblee kõrvalüritusel. Nädala jooksul osales president kõrgetasemelisel kliimatippkohtumisel, kõneles tuleviku tööst Rahvusvahelise Tööorganisatsiooni ja Ford Foundation korraldatud tippkohtumisel ja Atlantic Council’i korraldatud Euroopa tulevikuteemalisel arutelul ning riikide jätkusuutlikule arengule pühendatud foorumil, ja esines sõnavõtuga UN Women naisliidrite nõukogus.

 

Riigipea kõneles ka naiste ja laste tervise eest seisva liikumise Every Woman Every Child (EWEC) kokkusaamisel – ta on möödunud aasta septembrist ÜRO peasekretäri juhitava liikumise kaasjuht.


Lisaks toimus rida kahepoolseid kohtumisi teiste riikide juhtidega, kus olid valdavalt teemaks koostöö ÜRO-s Eesti julgeolekunõukogu liikmelisuse ajal, ning digi- ja küberteemad.


Riigipea kohtus Costa Rica, Moldova, Poola, Somaalia ja Tšiili presidentide ning India peaministriga, ja osales Ameerika Ühendriikide presidendi vastuvõtul.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo