Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Õnneks 2019. aasta tihe eesti kultuurikava ning Balti rahvaste vahvad ühissündmused ei lõpe suvega! Eesti Rahvuskomiteel Ühendriikides on hea meel teada anda sügiseks planeeritud ERKÜ galaõhtust ja JBANC konverentsist Washington, DCs.

ERKÜ galaõhtu ja JBANC konverents peetakse 9. novembril Marriott Wardman Park hotellis. Seotud kohtumised algavad juba reedel, 8. novembril Kapitooliumi piirkonnas.


ERKÜ kutsub Teid osalema sellel põneval üritusel, kuhu tullakse kokku koos hinnatud kultuuritegelaste, tuntud poliitika kujundajate  ning eesti ja teiste Balti riikide sõprade ja ühiskonna liikmetega eriliseks galaõhtuks. Tähistame koos oma rahvusuhkust ning austame eriti väärikalt neid haruldasi isikuid ja organisatsioone, kes on oma tegevuse kaudu teinud ilmatu suure panuse Eesti tutvustamisel ja eestluse hoidmisel Ameerika Ühendriikides ning ka neile, kes on seisnud tugevalt ja järjekindlalt Ameerika eestlaste, lätlaste ja leedulaste ning nende isamaade huvide eest siin USAs.


Galaõhtule on oodata põnevaid ja andekaid esinejaid, samuti ka peo peakõneleja. Konverentsi teema on The Baltics @101: Remembering the Past, Shaping the Future.


Seega, tulge päevasele konverentsile ning glamuursele õhtugalale. Alla 30-aastastele on soodushinnad. Detailidest ja piletite/registreerimise informatsioonist teatatakse peatselt.

 

www.estosite.org
ERKÜ tegevjuht,
Leelo Linask
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo