Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

leerilapsed

Pildil leerilapsed Carter Linask, Maiki Müürsepp, Maria Siismets, Erik Saarela ja Hendrik Kingo. Tagumises reas Aleksander Lamvol ja õpetaja Uudo Tari.   Foto: Merike Siismets

Ilusal päikesepaistelisel laupäeval, 15. juunil toimus leeriõnnistamine viiele tublile noorele Eesti Evangeeliumi Luteri Kiriku Connecticuti Koguduses. Teenistuse pidasid koguduse õpetaja Uudo Tari ja Aleksander Lamvol, Master of Arts in Religion, Manchesteris Emanueli luteri kirikus.


Leerinoored olid Maiki Taalia Müürsepp, Maria Heidi Siismets, Hendrik Artur Kingo, Carter Jarrett Linask, ja Erik Olavi Saarela. Need noored on koos üles kasvanud Connecticuti Eesti Koolis, skautluses ja gaidluses ning koos leeritundides osalenud kaks ja pool aastat ja nüüd koos leeris käinud, kus nad lugesid ette apostliku usutunnisuse ja osalesid armulaual.


Leeriteenistuses oli solist Johanna Saarela muusikal  suur osa, ta laulis Friedrich Säebelmanni “Helde Isa taeva sees” Ulla Tiik Barclay klaveri saatel. Ulla oli ka teenistuse organist.


Õpetaja Tari ja Aleksander Lamvol andsid noortele leeritunde viimased kaks ja pool aastat enne Eesti Kooli päeva algust nii Andoveri kirikus, kui Columbia kirikus. Noortel oli ka võimalus õppida Piiblit hiljuti lahkunud õpetaja Valdeko Kangroga.  


Päev oli noortele, nende peredele ja teenistuse osalistele täis rõõmu ja õnnistust. Kirik oli täis rahvast, kes kinkisid noortele suuri lillesülemeid ja soovisid õnne. Pärast teenistust pildistati lilledega leerinoori altari ees ning õues koos perekondade  ja sõpradega päikese käes. Oli kõikidele osalejatele meeldejääv päev.


Palju õnne leerilastele!


Laine Kõiva-Kingo

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo