Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

IMG 0439

Baltimore-Washingtoni koonduse liikmed, vasakult: Jaan Sulg, Agu Ets, Andres Vossman, Ado Valge, Peter Anniko, Hans Sulg ja Juhan Raidma.

13. aprillil, ilusal kevadpäeval, kogunesid EÜSi Baltimore-Washingtoni (B-W) koonduse liikmed kaasadega Baltimores Gunther & Co restoranis, et tähistada EÜSi aastapäeva.


Kokku osales 14 inimest, pooled koonduse liikmed. Gunther & Co menüü peegeldab laialdast Ameerika kööki, mis on omaks võtnud ka rahvusvahelistest köökidest huvitavad ideed. Austrid olid paljude lemmikud aga valiti ka veise-, sea- ja kanaroogasid. Enamasti mehed jõid kohalikku kästitööõlut, kuid naisi võlusid eksootilised kokteilid.

 

IMG 1954

Baltimore EÜSi pere aastapäeval.    Foto: Agu Ets

 

Kõnet ei peetud, aga suure laua ümber kumises tihedast jutuajamisest, mis kattis palju teemasid. Arutati Eesti tulevikku uue valitsusega, kavatsetud Eesti reise sel suvel ning ka tantsu- ja laulupeost. Kui magustoit söödud, kohv joodud, mindi hoovi pildi tegemiseks. Kuna restoran on vana õllevabriku hoones, oli näha ka seadmed, mida 50 aastat tagasi kasutati õlle pruulimiseks.


Pildid ja tekst:
Agu Ets

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo