Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Venice / Los Angeles, CA - 24. aprill 2019. The Venice Institute of Contemporary Art (ViCA) esitleb oma uutes galeriiruumides Eesti – Los Angeles kaasaegse kunsti näitust  „Edge to Edge”, alustades 2. mail toimuva VIP avamisega San Pedro loftis, millele järgneb avatseremoonia pühapäeval, 5. mail kell 11–13. Näitus kestab 28. juunini. See näitus tähistab ühtlasi Eesti ja teiste Balti riikide iseseisvuse 100. aastapäeva.


Veneetsia Kaasaegse Kunsti Instituut (ViCA) asub aadressil 401 S. Mesa St. San Pedro, CA 90731.
Informatsioon / päringud: Juri Koll 310-957-7037 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. veniceica.org @veniceica
https://www.veniceica.org/exhibits/2019/5/2/edge-to-edge

Avamisel esineb kunstnik ja näituse eestipoolne korraldaja Al Paldrok / Anonymous Boh. Näitus on interdistsiplinaarne kunstide ja ideede vahetus lääne kultuuri ühelt tipptasemelt teisele – Lõuna-California / Los Angelese piirkonnast Eestisse ja Balti riikidesse.

 

Art1


ViCA galeriides Los Angeleses on näitusele välja valitud tuntud Lõuna-California ja Eesti kunstnikud. Näitusel on väljas Eesti kunstnikud Toomas Kuusing, Al Paldrok / Anonymous Boh, Taje Tross, Pusa, Tõnis Laanemaa, Peeter Allik, Leonhard Lapin, Raul Meel, Hillar Tatar ja George Koll ja Serge Koll.

 

Art2


USA kunstnikud on Bradford J. Salamon, Doug Edge, Cosimo Cavallaro, Sonja Schenk, Gloriane Harris, Robert Nelson, Catherine Ruane, Roman Traexler, Lil 'Mikey Coleman, William Turtle.

 

Art3


„Näitus rõhutab ette aimatavat, ühist paika ajas ja meeles, soovi kompida piire kuni äärmuseni. Kunst tema kõikides vormides – ideed, sõnad või märgid, unustatud või tükkidest kokku pandud, vormitud või sepistatud, projitseeritud, ehitatud või kuuldud  – kõik rääkimas ja üksteist kuulamas. Erinevate kunstiteoste väljapanek läänemaailma vastandsuunadest loob sidusa hääle ja kogemuse ajas ja ruumis, täis kontrastsust, pingeid ja üksmeelt.” Juri Koll, kuraator

 

Art5


Näitus ja erisündmused pakuvad kultuurivahetust, et edendada arengut, aktiivsust, sõnavabadust – leida ühisosa, uusi viise näha ja väljendada oma seisukohti kogu maailmale.

 

Art6

Art7
Näituse järel avaldatakse kataloog. Projekti “Edge to Edge” Eesti näitused toimuvad juulis Tartu Kunstimajas Tartu Graafikafestivali raames ja  ja Pärnu IN Graafika Festivalil Pärnu linnagaleriis augustis.


Juri Koll

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo