Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

DSCN5792

Pildil: KFES liikmed Inne ja Heikki Joonsaar ja Livija Rebane.

 

24. märtsil kogunes üle 30 Kesk-Florida Eesti Seltsi liikme Kaie Latterner’i juurde (North Redington Beach) tähistama kevade tulekut ja veetma aega koos uute ja vanade sõpra-dega.


Kuna see oli “potluck” eine, siis kõigil paluti midagi söögipoolist kaasa tuua. Kui kõik kohal olid, siis oli ka söögilaud kaetud haruldaste, maitsvate roogadega – oli nii soolast kui ka magusat! Selle koosviibimise korraldasid Anneliis Kuusik ja Kaie Latterner ja kõik nende abilised. Birgit ja Vincent Delaidatti olid juba päev varem kohal. Alati on kohal ja aitavad Eric Cabrera ja Dallas Dishmay, ja muidugi nende abikaasad, Reet ja Marju, on ka alati kohal ja aitamas, kus abi vaja! Tänu ka teistele, kes olid abiks sel päeval!


Taevaisa andis meile päiksepaistelise ja sooja ilma ja nii oli mõnus aega viita nii toas kui ka õues – sai söödud-joodud, mõned (eriti lapsed!) ujusid, lauldi toas ja hiljem ka lõkke ümber. Aeg oli hiline, kui viimased külalised lahkusid heade muljetega, oodates järgmist kohtumist – ja see polegi nii kaugel!

 

Järgmine KFES koosviibimine on laupäeval, 13. aprillil kell 2:00, Anneliis Kuusiku condo pavilionis – Seminole Isles Condominium Complex, 7069 Key Haven Rd., Seminole, FL 33777. Palun teatada Anneliisile enne 8. aprilli kui soovite osa võtta ( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , 860-810-3469).

 

Kaie Põhi Latterner
Eesti aukonsul,
St. Petersburg, FL

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo