Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

hunt

Uppumisest päästetud hunt. Foto: Eesti Loomakaitse Liit

 

Pärnumaal Sindi paisul päästsid töömehed omast arust jääle lõksu jäänud koera, kes põhjalikumal otsavaatamisel osutus hoopis hundiks.

 

Rando Kartsepp, Robin Sillamäe ja Erki Väli teevad Sindi paisul süvendustöid. 21. veebruari hommikul märkasid nad keset jõge läbi jää vajunud looma ning hakkasid kiirelt tegutsema. Loomal oli õnneks nii palju veel jõudu, et kui noormehed tal eest jääd eemale lükkasid, siis ta jaksas kalda poole ujuda.

 

Kaldale jõudes oli vaene hunt väga kurnatud, alajahtunud ja läbikülmunud. Mehed tõid autost rätiku, kuivatasid looma ning viisid ta autoga loomakliinikusse, kus selguski, et tegemist oli noore hundiga.

 

Pärast kosumist pannakse hundile külge väike raadiosaatja ning lastakse loom siis taas vabadusse.

 

VES/PM

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo