Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Politsei- ja piirivalveamet kavatseb tänavu käivitada internetipolitsei üksuse, mis hakkab jälgima internetis toimuvat.
Politsei- ja piirivalveameti peadirektor Raivo Küüt ütles  24. jaanuaril ajakirjanikele, et internetipolitsei on kavas käivitada tänavu teisel poolaastal. "Ineternetipolitsei hakkab internetiportaalides ja suhtlusvõrgustikes toimuva üle järelevalvet tegema ja vajadusel sekkub," ütles Küüt.

Nii justiitsminister Rein Langi, siseminister Marko Pomerantsi kui ka politsei ja piirivalveameti peadirektori Raivo Küüdi sõnul on kuritegevus üha enam liikumas veebikeskkonda ning ka Eesti peab kuritegevusevastases töös sellele tähelepanu pöörama.
Lang tõdes samal päeval kuritegevuse teemalisel pressikonverentsil, et küberkuritegevusega võitlemine on pööraselt kallis ning Eesti peab tegema valiku, kas panustada sellesse valdkonda või mitte. Küberkuritegevusega võitlemiseks on tema sõnul tarvis nii tasemel riistvara kui ka häid spetsialiste.
Ka siseminister Marko Pomerants tõdes, et Eestis on täheldatav küberkuritegevuse suurenemine viimastel aastatel. "Miks peaks praeguse nõmeda ilmaga välja minema, kui kuritegusid saab sooritada ka toas," tõdes ta.                   

BNS

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo