Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

foto 1 A

Pärnus on 1923. a. oma nime saanud Supeluse tänav, siin Jõiste rannas Saaremaa põhjarannikul viib see suplejate kuldne kutsuv veetee Hiiumaa poole. Paremal hõljuv, kõikuv sild, vasakul jalad maas minejad. Paljudes Eesti veeäärsetes linnades on Supelranna tänavad, siin Orissaare-Leisi-Mustjala maantee, mille ääres palju toredaid väikesadamaid ning suplemis- ja telkimiskohti.

 

foto 2 1 

Eestis on igasugu marketeid: rahvusvaheliselt mõistetavaid super-, hyper- ja minimarketeid ning  õnneks ka vanaviisi poode, kauplusi ja turge. Suvel aga pistab Soela väina kaldal Jõistes supermarketitega rinda SUPELmarket! See siltki on rahvusvaheliselt mõistetav – päiksega avatud, vihma korral suletud. Ei teagi, mis meeneid seal müüdi, sest olime liiga hilja kohale jõudnud.

 

Fotod ja tekst: Riina Kindlam

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo