Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

37844313 10155506652321957 2065290820201742336 o

James Melville koos abikaasaga. Foto: US Embassy Tallinn

 

Juuli viimastel päevadel jättis Ameerika Suursaatkonna pere hüvasti suursaadik James Melville’iga ning tänas teda Eestis tehtud töö eest. Ameerika Saatkond Eesti kirjutab: “Olime tunnistajaks Eesti ja USA sõpruse tugevnemisele nii kaitse, hariduse kui ka teistes valdkondades. Oleme tänulikud suursaadik Melville’ile, et kahe riigi suhted on jätkuvalt kindlad.”

 

Suursaadik Melville’ist sai juulis ka Eesti e-resident. Lisaks sellele, et suursaadik muutus veidi eestlaslikumaks, sai ta ka Politsei- ja Piirivalveametilt koos residendikaardiga kingituseks ametkonna lipu tunnustuseks aastatepikkuse julgeolekualase koostöö eest.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo