Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Hinnavõrdlusportaal GoCompare koostas nimekirja maailma parimatest paikadest, kus generatsioonil Y (milleniumlased) on kõige parem oma äri alustada ja esimesele kohale tõusis Eesti. 

 

GoCompare mõõtis oma edetabeli koostamisel viite erinevat ettevõtluse alustamiseks olulist indikaatorit: elukallidus, firma alustamise toetused, interneti kiirus (oluline näiteks diginomaadidele), ettevõttluse mitmekesisus (firmade arv, kus asutajateks on naised või immigrandid) ning viimaks kohvi hind, mis on ilmselgelt kõige olulisem, kirjutab Briti ärileht City A.M.

 

Eestis on kõigist esikümnesse saanud kohtadest kõige odavam elamine ja kohv. Elukalliduse arvutamisel võeti aluseks New York (100) ja toodi välja iga asukoha protsent sellega linnaga võrreldes. Kahanevas paremusjärjestuses olid need paigad Toronto, Uus-Meremaa, Singapur, London, Montreal, Vancouver, Silicon Valley, Ottawa ja Boston.

 

VES/majandus24.postimees.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo