Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

v kukkel

Läbi kileakna piilub üksik kuklike... Täpsemini "Vastlakukkel martsipaniga ÖKO" ehk ökoloogiline, s.t. selle koostisosad on pärit kontrollitud mahedast (organic) põllumajandusest.

 

Koostisosad: nisupüül, rõõsk koor 35 %, piim, martsipan (tuhksuhkur, mandlijahu), roosuhkur, või, pärm, vesi, kardemon, meresool. Valmistajaks on vaimuka nimega firma Pagar Võtaks. Üks tuttav haritud naine on kirjutanud: "Kes tahab leida vahukoore ja saia vahelt moosi, mingu Rootsi. Üks õige eesti vastlakukkel koosneb ainult saiast ja vahukoorest!"

 

Antud kuklis on aga vahukoore all martsipanitörts ning kuklis kardemoni – ka tibake Rootsi poole. Peaasi, et kukkel oleks maitsev (mis pole üldsegi nii lihtne) ning vahukoor ehtne ja hea. Vastlakukleid süüakse teatavasti vastlapäeval, mis sel aastal langes 13. küünlakuule!

 

Riina Kindlam,

Tallinn

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo